Reblogged from WIERNI POLSCE SUWERENNEJ:
Lew Tołstoj o bredniach Starego oraz Nowego Testamentu oraz Wasilij Rozanow o „rytualnym uboju” naśladującym praktykami Jerozolimskiej Świątyni Syjonu.
(z książki Jana Ciechanowicza „Antysemityzm”, str. 320-325, Astra, New York 2010)
Poniżej kolejny fragment książki "Antysemityzm", tym razem przytaczający opinie w Rosji nt. Biblii już w czasach bezpośrednio przed I Wojną. To, że ubój rytualny, polegający na wyciskaniu (dosłownie) krwi z żywego jeszcze jeszcze zwierzęcia "jako żywo" przypomina praktykę lichwy, czyli "wyciskanie" pieniędzy od coraz słabszych ekonomicznie, zniewolonych przez Prawo osobników oraz całych narodów, jest niewątpliwie godne uwagi.
Interesująca dla Polaka wypowiedź profesora Władymira Bieguna z Mińska na temat syjonistycznego ataku na świat cały
[ Dzieje antysemityzmu w ZSRR ( 1922 - 1991 ) : przypadek Władymira Bieguna ] :
Dwugłos nt. żydostwa : Roman Dmowski 1934 oraz Karol Marks 1844 :
Zbrodnie Karola Marksa - John Kaminski :
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydzi-w-rosji/zbrodnie-karola-marksa/
Żydowska nienawiść do Polski i Polaków - dr Rudolf Jaworek :
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydokomuna/zydowska-nienawisc-do-polski-i-polakow/
Ubój rytualny zwierząt na terenie Polski :
http://3minuty.wordpress.com/2012/04/09/uboj-rytualny/
Ubój rytualny ludzi :
Izraelski historyk pochodzenia włoskiego reaktywował sprawę "rytualnych mordów" w badaniu historycznym, mającym trafić na półki księgarskie w czwartek. Ariel Toaff, syn rzymskiego rabina Elio Toaffa, twierdzi, że jest pewna prawda historyczna w oskarżeniu, które przez wieki było powodem pogromów przeciwko Żydom na terenie całej Europy.Książka Toaffa, Bloody Passovers: The Jews of Europe and Ritual Murders [Krwawe Paschy: Żydzi z Europy i morderstwa rytualne], otrzymała uznanie ze strony innego włoskiego historyka żydowskiego, Sergio Luzzatto, w artykule w dzienniku Corriere della Serra, zatytułowanym "Those Bloody Passovers" [Te krwawe Paschy].
Luzzatto nazywa pracę Toaffa "wspaniałą książką historii... Toaff twierdzi, że od roku 1100 do około 1500… naprawdę miało miejsce kilka ukrzyżowań chrześcijańskich dzieci, co wywoływało zemstę na całych społecznościach żydowskich – karzące rzezie mężczyzn, kobiet i dzieci. Ani w Trencie w 1475 roku, ani w innych regionach średniowiecznej Europy, Żydzi nie byli niewinnymi ofiarami."
"Mniejszość fundamentalnych Aszkenazyjczyków... dokonywała składania ofiar z ludzi," kontynuował Luzzatto.
Jako przykład Toaff podaje sprawę Św. Simonino z Trentu. W marcu 1475 roku, wkrótce po znalezieniu ciała dziecka w kanale obok żydowskiej dzielnicy Trentu, lokalni Żydzi zostali oskarżeni o morderstwo Simonino i wykorzystanie jego krwi do zrobienia matzot.
Po średniowiecznym procesie, na którym zeznania uzyskano poprzez tortury, powieszono 16 członków żydowskiej społeczności Trentu.
Toaff ujawnia, że oskarżenia przeciwko Żydom z Trentu "mogły być prawdą."
Toaff nawiązuje do kabalistycznych opisów terapeutycznych zastosowań krwi i stwierdza, że "po obu stronach Alp kwitł czarny rynek na dużą skalę, z kupcami żydowskimi sprzedającymi ludzką krew, razem z rabinicznym certyfikatem produktu -. koszerną krwią."
Całość książki ( po angielsku ) TUTAJ :
http://www.bloodpassover.com/toafftableofcontents.htm
Żydowski historyk przyznaje : “ rytualne mordy ” to prawda - tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ' gojowskich ' dzieci :
Opolczyk :
- znam mitologię żydowskiej Tanach, w której przy pomocy lub wręcz na polecenie plemiennego Jahwe żydzi mordowali Goim, łącznie ze starcami, niemowlętami i kobietami w ciąży.
- Talmud określa nie-żydów jako zwierzęta człekopodobne, bez duszy.
- Plany globalistów zakładają depopulację, czyli ukryte wymordowanie 90% populacji Ziemian. Globaliści zatruci są ideologią talmudu i "narodu wybranego".
Wobec powyższego mordy rytualne na Gojach - wg talmudu "zwierzętach" - są jak najbardziej prawdopodobne.
Podstępny owoc jahwizmu :
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/04/20/podstepny-owoc-jahwizmu/
Jakie zioła palili ci napruci winem? :
http://slowianin.wordpress.com/2012/07/10/jakie-ziola-palili-ci-napruci-winem/
Świnka morska obraziła uczucia :
W połowie lat 1980-tych w brytyjskim tygodniku New Scientist pojawił się artykuł o jedzeniu gryzoni. To zjawisko jest powszechne w wielu częściach świata, choć ludziom wychowanym w kulturze zachodniej wydaje się obrzydliwe. Nie byłoby większego problemu z artykułem, gdyby nie okładka, oparta na tym obrazie:
Marcos Zapata, “Ostatnia Wieczerza”. By Toño Zapata, Public Domain, via Wikimedia Commons
Wkrótce do redakcji napłynęło trochę listów od oburzonych czytelników. Ich uczucia religijne zostały obrażone. Mieli pretensje do New Scientist, że czasopismo tak obeszło się z wizerunkiem, który stanowi dla nich świętość.
Odpowiedź redakcji była krótka i prosta. Żaden grafik redakcyjny nie domalował gryzonia. Była to reprodukcja obrazu pochodzącego z ludu Keczua malarza Marcosa Zapaty (en) (1710-1773). Obraz wisi po dziś dzień w katedrze świętego Dominika w peruwiańskim mieście Cuzco. Artysta dał Jezusowi i apostołom to, co w jego kręgu kulturowym było najlepsze. Udomowione około 5000 lat temu w Ameryce Południowej świnki morskie były daniem na wielkie okazje i święta. W środkowych prowincjach Ekwadoru są kluczową potrawą w czasie obchodów Bożego Ciała.
Typowa południowoamerykańska świnka morska. By Sascha Grabow www.saschagrabow.com CC-BY-SA-3.0 or GFDL, via Wikimedia Commons.
W Ameryce Południowej jada się też inne zwierzęta, których przełknięcie może sprawiać problemy Europejczykom. Ale zamieszkujący zlewisko Amazonki manat stanowił jedno z ulubionych dań przybyłych do Ameryki Południowej chrześcijan, którzy szybko uznali, że te roślinożerne ssaki są, ze względu na swój wodny tryb życia, rybami. Pozwoliło to znacząco poprawić menu w czasie postów.
Nie wiem jeszcze jak smakują świnki morskie. Nie ma ich na filogenetycznym drzewie smaku, ale jest duża szansa, że smakują jak kurczak. A o tym jak przez święta Wielkanocne giną osiołki w Etiopii już tu było.
http://szescstopni.wordpress.com/2012/07/08/swinka-morska-obrazila-uczucia/